Software a hry ke stažení zdarma

Euro Truck Simulator 2

Herních simulátorů, ve kterých se vžijete do nějakého povolání nebo prostě do nějaké role, je opravdu veliké množství. Velice oblíbené jsou například gamesky, které simulují ježdění v kamionu. Takovým simulátorem je pak například Euro Truck Simulator 2, který si můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Euro Truck Simulator 2 je vyvinut českou herní vývojářskou společností a hned po vydání si získal opravdu celou řadu příznivců a fanoušků. Od prvního dílu se tato hra liší zejména propracovanější grafikou a také získáním licence na opravdové trucky a kamiony.

Nemusíte tedy již více jezdit s neznámými kamiony, ale můžete si vybrat svou oblíbenou značku. Další změnou je pak například přepracování fyziky, jízdního modelu a také počasí, které se může naprosto náhodně měnit.

Ve hře bude Vaším hlavním úkolem převážet samozřejmě zboží. Na začátku budete jezdit pouze z města do města v rámci jednoho státu, později však již budete muset převážet zboží mezi státy. Během jízdy budete moci využít například GPSky, abyste se neztratili. Budete také muset dodržovat pravidelné pauzy na spánek a odpočinek.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Herní simulátory a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.